Eskişehir Mutlu Son Nazlihan

Eskişehir mutlu son Yakın zamanda Maltepe’de yaşayan bir arkadaşı ziyaret etmeye gittim. Seni uzun zamandır görmedik. Bütün gece seninle geçirdim ve ayrılmak istediğimi söyledim.

Eskişehir masaj salonu

Erkek arkadaşımla tanışmak için uzun bir zamanım vardı ve bir gece onun evinde kalmamı istedi. Her ikisi de oturur, biz biraz şikayet edeceğiz dedi. İlk önce bunu kabul etmek istemedim çünkü rahatsızlıktan korkuyordum, ama çok ısrar ettiğimde kabul ettim. Ve bana bir sürpriz yaptığını söyledi. Kaldığım nedenlerden biri, ne olduğunu merak ettiğimydi.

Eskişehir mutlu son

Neyse ki arkadaşım çok fazla sır tutamadı ve hemen söyledi. Yaşadığı bölgede tanıştığı ve beni bu gece için eve davet ettiğini söyledi. İlk başta çok şaşırmış olsam da, çok heyecanlandım. Uzun zamandır hiç kadınım yok ve bu çok iyi olurdu. Ve onu çok övdü, bu da beni şaşırttı.

Eskişehir masaj mutlu son

Çünkü daha sonra gerekli olacağını düşündüm, numarasını aldım ve telefonuma kaydettim. Her neyse akşam oldu ve kadın geldi. Eskişehir mutlu son . İlk başta bir randevu olarak neyin olabileceğine dair bir düşüncem vardı, ama içeri girdikten sonra tüm düşüncelerim değişti. Yolda görürsem, kadına uzanacağım şekilde bakmaya cesaret edemezdim ve onu azgın yapmak istediğimi yapabilirim diye düşündüm. Oturup sohbet etmeye ve içmeye başladık. Ama sabırsızlaşıyordum. Daha fazla dayanamadım ve kızın elini tuttum ve arkadaşımdan özür diledim ve onu benim için hazırlanan odaya götürdüm. Böyle bir kadınla birlikte olmamız beni heyecanlandırdı ve beni azdırdı. Ve piliç çok tecrübeli. Seks yapmaya başlamadan önce beni neredeyse yarı yolda bıraktı. Kendimi domine ettim ve yatağa gittik. Artık penisimle biraz daha uzun dayanamadık ve yattıktan sonra yatakta yattık. İstediğin yere geri dönebileceğini söylemekten çok mutlu oldum. Bazı normal seksten sonra anal seks yapmaya başlıyorum. Ona çok düşkündü. Dick’in kafamın derinliklerine indiğimde gittiğimde çığlık derecesi zamanla artmıştı ve onları içeri sokmak için yavaşça yürüyordu. Aldığım uylukların güzelliğinden daha iddialıydım. Toplarıma almanın tüm zevkini yaşıyordum. İyi açılan göbeği sayesinde, daha rahat yürüyor ve parmaklarını dudaklarının içine koyup elinden sulanıyordum. Her seferinde daha hızlı gidersem, pisliği açarım. Eşekle olan zevki onun ve benim için zevkti ve son giriş boşluğumdan kıçına kadar tatmin olmuştum.